Černá Hora odvolala trenéra, Srb Tumbakovič odmítl vést duel s Kosovem -  iDNES.cz
Černá Hora odvolala trenéra, Srb Tumbakovič odmítl vést duel s Kosovem - iDNES.cz

streamování] Česko Černá Hora on-line přenosu 11 listopadu 2022 | Energy  and Services2022-11-11T01:39:20.632Z
streamování] Česko Černá Hora on-line přenosu 11 listopadu 2022 | Energy and Services2022-11-11T01:39:20.632Z

Možní čeští soupeři pro baráž: Turecko, Bosna, Černá Hora a Estonsko |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Možní čeští soupeři pro baráž: Turecko, Bosna, Černá Hora a Estonsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

Černá Hora a Maďarsko, reprezentace má o přípravných zápasech jasno - Sport. cz

Nadějný los: Čeští fotbalisté narazí v baráži na Černou Horu, začnou doma -  Sport.cz
Nadějný los: Čeští fotbalisté narazí v baráži na Černou Horu, začnou doma - Sport.cz

Černá Hora - Česko 0:3. Rozhodl druhý poločas, výhru stvrdila penalta |  iSport.cz
Černá Hora - Česko 0:3. Rozhodl druhý poločas, výhru stvrdila penalta | iSport.cz

Černá Hora - Česko 0:3, důležité body zařídily národnímu týmu standardky |  Fotbal | Lidovky.cz
Černá Hora - Česko 0:3, důležité body zařídily národnímu týmu standardky | Fotbal | Lidovky.cz

Czech Football National Team on Twitter: "Defender Pavel Kadeřábek has  decided to end his national team career due to recurring health issues.  Pavel made 48 appearances and scored 3 goals in the
Czech Football National Team on Twitter: "Defender Pavel Kadeřábek has decided to end his national team career due to recurring health issues. Pavel made 48 appearances and scored 3 goals in the

Česko - Černá Hora 2:0 (11. 11. 2011, Praha, baráž o ME 2012) - YouTube

Živě: Česko - Černá Hora 3:0. Český výběr vydřel další důležitou výhru -  Aktuálně.cz
Živě: Česko - Černá Hora 3:0. Český výběr vydřel další důležitou výhru - Aktuálně.cz

Dravý fotbalový benjamínek. Černá Hora si na Čechy věří | Týden.cz

Poslední zápas sezóny. Česko hostí v Olomouci Černou Horu | Reprezentace |  FOTBAL.CZ
Poslední zápas sezóny. Česko hostí v Olomouci Černou Horu | Reprezentace | FOTBAL.CZ